• Vábnička na kačky Buck Gardner Spitfire Duck Call / DWP-SF-RD/BLK

Predstavujeme Vám nový model z radu Spitfire, ktorý spája svoje skúsenosti s inovatívnym progresom 1,5 jazýček. Je to doslova hybrid medzi jednojazýčkovými a dvojjazýčkovými vábničkami. Dokáže tak vylúčiť nízku, strednú a vysokú hlasitosť.

Vábnička je postavená z prírodných a syntetických materiálov.


-Vábnička je naladena vydávat široké spektrum hlasu

kačky divej, vábnička je ideální na zvuky v hornej hranice

zvukového spektra -Vábnička se ľahko používá a ovládá -Technologie Spit Tech -Technologie Short Barrel Technology -Technologie Sorta Single™ system -Ručne ladená a testovaná -Materiál :Polykarbonát -id výrobcu: DWP-SF-RD/BLK


Spit Tech ™

Je inovatívna technológia používaná na vábničkách Buck Gardner. Umožňuje vábenie, aj keď je vábnička  vlhká od slínky, prípadne od vonkajšej vlhkosti alebo náhodným ponorením do vody. Jazýček sa vďaka technológii Spit Tech ™ nikdy nezalepí a vábnička sa stále pripravený na použitie.


Sorta Single™ system

Systém "jeden a pol" jazýčka umožňuje vydávať zvuky na vyšších horných koncoch spektra a zároveň má mimoriadne silný nižší koniec zvuku - rovnako ako dvojjazyčkové vábničky (double-reed)


Short Barrel Technology (SBT)

Ľahké ovládanie vábničky bez zhoršenia kvality  zvuku. Malá dutinka v o vábničke zabezpečuje lepšie riadenie vydávania zvuku s mesšou spotrebou vzduchu. Inými slovami, SBT dáva väčšiu možnosť aj nepriamo skúseným ľuďom vydávať široké spektrum zvukov.

Vábnička na kačky Buck Gardner Spitfire Duck Call / DWP-SF-RD/BLK

  • Výrobca: BUCK GARDEN
  • Kód produktu: DWP-SF-RD/BLK
  • Dostupnosť: 2-5 dní
  • 64,59€